KONST / Litografier / Färglitografi 12433161
nr 1243 3161
Färglitografi
Leida Rives, 20/30. Signerad, daterad 1956, komposition. Motivet: 40x35
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:13:38
700 kr
3.200 kr
3.200 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)